Polonia - Warta Słońsk 0:1

Porażką Polonii zakończyła się inauguracja sezonu 2015/2016

Po ciekawym i dość ostrym meczu Warta Słońsk wywiozła z Lipek 3 punkty pokonując naszą drużynę 1:0

Nasz zespół źle wszedł w mecz i po 10 minutach musieliśmy już odrabiać straty. Kolejne minuty to coraz lepsza gra i coraz więcej optymizmu na kolejne akcje. Warta groźne kontratakowała - lecz te ataki były wynikiem głupich strat z naszej strony.

W 47 minucie mieliśmy najlepszą sytuację w meczu - rzut karny. Jednakże Mielnik strzelił słabo i bramkarz obronił ten strzał. Cała druga połowa to napór Polonii jednkaże sytuacji było jak na lekarstwo. Swoje szanse mieli także goście lecz Offman grał albo pewnie albo szczęśliwie.

Już w najbliższy piątek okazja do zdobycia pierwszych punktów. Polonia jedzie do Międzyrzecza by ugryźć Orła.