Karuzela się rozkręca

W miniony weekend Polonia zainkasowała 6 pkt. Tak tak to nie żart. Najpierw sobotnie przedpołudnie zawodnicy trenera Przemysława Łagody pewnie pokonali GKP Pszczew 2:0. Po niemrawym początku nasza drużyna narzuciła swój styl i tuż przed przerwą Gerwatowski pokonał bramkarza. Druga połowa to dominacja Polonii. Graliśmy piłką a przeciwnik nieśmiało próbował atakować. Drugiego gola głową zdobył Jaworski czym przypieczątował wygraną.

Następnie rezerwy Polonii pewnie pokonały Zryw Głęboczek 6:0, choć już w 2 minucie goście mieli rzut karny, który przestrzelili. Pewna wygrana umocniła Polonię II na czele tabeli Serie B

Niestety dziś nie było już tak różowo. W 3 kolejce mecz w Starych Bielicach zakończył się porażką rezerwą 5:2

Tak więc spadliśmy z fotela lidera.

I na koniec łakomy kąsek - już jutro w Radowie Polonia zmierzy się z Radowiakiem, który dotąd ugrał oczko lecz dwukrotnie przegrywał minimalne.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Radowa w niedzielę na godz 17.00 by dopingować naszych.